Agnesa Vuthaj mahnitëse në setin e ri fotografik

Agnesa Vuthaj, njëra nga modelet më të njohura shqiptare, po bën bujë në rrjete sociale.

Një gjë e tillë ka ndodhur përmes postimeve të saj atraktive, të cilat po marrin vëmendje të jashtëzakonshme.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka publikuar setin e ri fotografik.

Vërehet dukshëm se në veshjen e saj më shumë dominon ngjyra e bardhë, ndërsa vihen në pah edhe tiparet e bukurisë.

Ajo zgjodhi të ndajë katër fotografi, ndërsa pyeti fansat se cila prej tyre është më e preferuara.

Vlen të përmendet se Vuthaj përpos modelingut, është edhe një biznesmene e suksesshme.

Image
Image
Ngjarja paraprake

Ora policore ‘vë në gjumë’ herët Tiranën

Ngjarja e ardhëshme

Kuvendi i Malishevës vendos t’u sigurohen tablete dhe internet nxënësve të familjeve me asistencë sociale

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian