Agnesa ndan momentin më të mirë në veturë

Agnesa Vuthaj gjithmonë pozon në mënyrë perfekte duke shkëlqyer me paraqitjet që bën.

Ajo me përkushtimin që ka tek vetja, është në gjendje që në çdo kohë të shkëlqejë.

Këtë herë, me një fotografi në veturë Agnesa duket zonjë e rëndë dhe bën dritë me fustanin e bukur.

Është vet poza e saj që e bën të duket më bukur se herave tjera.

Ja shikojeni.

Image

Agnesa Vuthaj

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Hiqni dorë nga pasta e dhëmbëve! Puçrrat hiqini me hudhër

Story i radhës

Hazard befason me deklaratën: Belgjika mund ta fitojë Botërorin nëse unë jam i mirë

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish