Agnesa me stilin më të ‘çuditshëm’ ndonjëherë, por vëmendjen merr diçka tjetër

Agnesa Vuthaj është modelja më e njohur kosovare.

Ajo është tash e disa vite një prej më të pëlqyerave nga publiku.

Agnesën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar disa imazhe ku shfaqet me stil interesant të flokëve.

Mirëpo, është veshja e saj provokuese ajo që mori gjithë vëmendjen.

Image
Image
Ngjarja paraprake

Turqia raporton 1.815 raste të reja dhe 1.504 të shëruar nga COVID-19

Ngjarja e ardhëshme

​Klopp u zemërua me të drejtë, Van Dijk do t’i nënshtrohet operimit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian