Agim Veliu uron LDK-në për 32 vjetorin e themelimit të Degës së Podujevës

Ish-kryetari i Podujevës, Agim Veliu ka uruar simpatizantët e Lidhjes Domekratike të Kosovës, për 32 vjetorin e themelimit të Degës së Podujevës.

Ai shpreh mirënjohje për të gjithë ata që kontribuan në themelimin për rrugëtimin e suksesshëm të LDK-së.

Postimi në Facebook:

Aktivistë, anëtarë dhe simpatizantë të Lidhjes Demokratike të Kosovës,

Urime 32 vjetori i themelimit të Degës së Podujevës!

Mirënjohje të gjithë atyre që kontribuan në themelimin dhe për më shumë se tri dekada e ndihmuan dhe bënë gjithçka për rrugëtimin e suksesshëm të LDK-së.

Kujtim i përjetshëm për ata që dhanë jetën në mbrojtje të vlerave të LDK-së!

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Cilët janë dy minatorët që humbën jetën në galerinë e kromit në Tropojë

Story i radhës

Ndërron jetë polici nga Haraçina, Rami Balili

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish