Afrona e vlerëson kështu Bleron

Afrona dhe Blero janë ndër çiftet më të dalluar në mediat rozë.

Duke qenë emra të dalluar, shumicën e kohës nuk mungojnë edhe me momente të shumta nga përditshmëria.

Pasi që komentohen edhe për stilin, në çdo imazh duken të mrekulleshëm dhe shkëlqejnë.

Këtë herë, me një fotografi nga dita e martesës, në mbishkrimin që ka vendosur Afrona tregon se Bleron e krahason me botën.

Ngjarja paraprake

Ylli i Suedisë befason me fjalët: Nuk e njoh, kush është?

Ngjarja e ardhëshme

Kanada, në një festë ditëlindjeje plagosen 4 persona, 3 prej tyre fëmijë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian