Afrohet dimri, regjistrohen reshjet e para të borës në Maqedoni

Derisa stina e dimrit po afrohet, në rrjetet sociale tashmë janë shpërndarë disa fotografi dhe video nga reshjet e para të borës në Maqedoninë e Veriut.

Në orët e mbrëmje së të shtunës të reshura e para të borës u regjistruan në Mavrovë, Nizhepolo dhe Pelister. Reshjet janë me intensitet të ulët dhe janë ende të pranishme kryesisht në lartësi .

Gjatë ditës së nesërme gjithashtu pritet mot i ftohtë me erë të lehtë në drejtimin verior.

Burimi: alsat.mk

Ngjarja paraprake

Ronaldo lidhet me një rikthim te Real Madridi, drejtori sportiv i Juventusit sqaron të ardhmen e portugezit

Ngjarja e ardhëshme

Ervin Salianji rrëfehet për lidhjet e fshehta dhe zbulon se politikanët mashtrojnë shumë!

të fundit nga