Afrim Gashi dhe Alternativa në koalicion me PDSH-në!?

Afrim Gashi dhe Alternativa siç duket në prag të zgjedhjeve lokale ka vendosur që të bëj koalicion me PDSH-në e Menduh Thaçit dhe të braktis partnerin e deritanishëm, kryetarin e ASH-së, Ziadin Sela, shkruan opinionshqip.live

Nga fotografia e siguruar prej televiziont 21 mund të shihen Gashi dhe Thaçi para godinës së Qeverisë.

Ditëve në vijim pritet që partia e Gashit t’i sqaroj opinionit arsyet e prishjes së koalicionit me Ziadin Selën!

BURIMI: opinionshqip.live

Ngjarja paraprake

“Partnerë të jetës”, Arilena Ara e lumtur për romancën me Popi Kolën

Ngjarja e ardhëshme

​Biden: Unë nuk besoj në një Luftë të Ftohtë të re

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian