Afërdita ndan momentin emocionues, publikon foton e ultrazërit të djalit

Afërdita Dreshaj e ka publikuar imazhin e ëmbël.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj dhe hokeisi çek Jakub Kindl, së shpejti do të bëhen prindër.

Gjinia e foshnjës është djalë dhe lajmin e kanë bërë të ditur vetë ata nëpërmjet publikimit të një videoje.

Duke qenë aq të lumtur, Afërdita dhe Jakub po ndajnë me ndjekësit imazhe të ndryshme ku shihen se po e shijojnë në maksimum këtë periudhë.

Së fundmi Afërdita e ka publikuar një foto në të cilën tregon foton e ultrazërit të djalit dhe prapa shihet Jakub aq i lumtur.

Image
Ngjarja paraprake

Cilët janë hapat që duhet ndjekur pas dorëheqjes së presidentit të Barcelonës?

Ngjarja e ardhëshme

AC Milan po përgatitë një kontratë të re për Donnaruman

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian