Afërdita Dreshaj ndan fotografitë e preferuara nga seti fotografik në fundin e shtatzënisë

Këngëtarja e njohur së fundmi ka realizaur një fotosesion.

Afërdita Dreshaj dhe partneri i saj çek, Jakub Kindl kanë realizsuar një fotosesion mjaft interesant pasi këngëtarja shqiptare tanimë është në javët  fundit të shtatzënisë.

Nëpërmjet rrjeteve sociale Afërdita ka publikuar disa nga imzhet më të preferuara të saj, ku shihet si një mami seksi.

Image

Ajo së fundmi ka ndarë me ndjekësit disa nga fotografitë që po i pëlqejnë më së shumti asaj në Instastory.

“Do të ndaj disa nga fotot e mija të preferuara nga Fadil Berisha”, shkroi këngëtarja krahas fotos së parë.

Image

Afërdita shihej e zhveshur thuajse tërësisht teksa ishte mbështjellë me një pëlhurë të zezë duke bërë fotografitë mjaft interesante.

Ajo thuajse në çdo imazh u paraqit e veshur me këpucë të larta të cilat edhe bënin që këmbët e saj të dukeshin mjaft seksi.

Image
Ngjarja paraprake

Erdoğan priti në takim kreun e Gjykatës Kushtetuese të Maqedonisë së Veriut

Ngjarja e ardhëshme

Tosun rikthehet tek Besiktas

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian