Afërdita Dreshaj merr dhuratë kaq të ëmbël nga bashkëshorti i saj

Afërdita Dreshaj ka publikuar dhuratën e ëmbël që ka pranuar nga partneri.

 Këngëtarja e njohur Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl kanë qenë bashkë prej kohësh ndërsa dihet se janë ndër qiftet më të lezetshme në showbiz.

Ndërsa së fundmi përmes një publikimi në llogarinë e Instagramit ata bënë të ditur lajmin se  së shpejti do të bëhen prindër të një djali.

Afërdita jo rrallë herë tregon se sa i përkushtuar është bashkëshorti i saj, pasi publikon dhurata të ndryshme që merr nga ai.

Së fundmi Jakub e kishte befasuar atë me disa lule shumëngjyrëshe, duke shkruar se burri i saj është ‘Gjithmonë më i ëmbli’.

Ajo gjithashtu publikoi imazhe të luleve të cilat kishin ngjyra më të mbyllura duke u përshtatur me stinën e vjeshtës, në të cilën shkroi “Te dua zemër”.

Image
Image
Ngjarja paraprake

Pamjet të mahnitshme nga Parisi në prag të mbylljes së dytë, mijëra njerëz që largohen nga qyteti

Ngjarja e ardhëshme

Xiaomi parakalon Apple për tu bërë prodhuesi tretë më i madh në botë i smartfonëve

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian