Aeroporti i Rinasit jep njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

Aeroporti i Rinasit ka publikuar 19 fluturimet e konfirmuar për nesër, 10 tetor 2020.

Përmes një shënimi në rrjete sociale, TIA njofton se pasagjerët duhet të kontaktojnë kompaninë ajrore përpara udhëtimit për rregullat e karantinës dhe protokollet e higjienës.

Maskat janë të detyrueshme.

Lejohen të udhëtojnë vetëm rezidentët në Bashkimin Europian, nënshtetasit EU dhe qytetarët që plotësojnë kushtet e udhetimit, sipas vendeve pritëse.

Image

Ngjarja paraprake

Pogba te Real Madrid? Nuk ka gjasa

Ngjarja e ardhëshme

Suarez e sulmon Barcelonën: Kam kaluar ditë duke qarë, nuk e meritoja një trajtim të tillë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian