Aeroporti i Prishtinës vjen me një njoftim të rëndësishëm

Aeroporti i Prishtinës vjen me një njoftim të rëndësishëm

Aeroporti i Prishtinës, duke i parë kërkesat e shumta që ndërlidhen me fluturimet ka dalur me një njoftim.

“Duke pasur parasysh kërkesat e juaja të shumta për informacion, mirësisht ju njoftojmë se ANP ‘Adem Jashari’ LKIA, është duke operuar 24/7.”, thuhet në reagimin e ANP-së.

 

Ngjarja paraprake

​Për një javë 725 viktima nga koronavirusi në Kroaci

Ngjarja e ardhëshme

Maqedonia e Veriut sërish bilanc të rëndë nga COVID-19, regjistrohen 1295 raste dhe 26 viktima së fundmi i ri

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian