Adrola josh me këmbët në imazhet e fundit, jep një mesazh për jetën

Adrola Dushi erdhi provokuese në imazhet e reja.

Modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi, ka postuar fotografi të reja, ku erdhi shumë tërheqëse

Bukuroshja ishte veshur me një xhaketë, me dekolte të hapur dhe me geta e këpucë, të gjitha me ngjyrë të zezë.

“Jeta është e mërzitshme nëse nuk e ekuilibrojmë seriozitetin ose trishtimin me të qeshurën. Ne duhet t’i shijojmë të gjitha: kripën, piperin dhe sheqerin”, shkroi ajo.

Modelja pozoi e shtrirë në dysheme, teksa provokoi me këmbët lart, ndërsa dukej shumë e lumtur.

Adrola Dushi është nënë e një djali, i cili quhet Troi. 

Image
Image

 

Ngjarja paraprake

West Hami në formë jetësore, ja çfarë vendimi ka marrë për të ardhmen trajneri

Ngjarja e ardhëshme

Raporti amerikan i zbulimit: Princi saudit i kurorës miratoi vrasjen e Khashoggit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian