Adrola Dushi pozon me bluzën e tejdukshme

Modelja shqiptare ka pozuar joshëse.

Adrola Dushi në profilin e saj në Instagram ka zgjedhur imazhe provokuese duke venë në pah figurën e saj të përsosur

E kuruar në çdo detaj, modelja mori vëmendje me bluzën e tejdukshme e cila ka mbuluar gjoksin me duar.

“Qëndrimi i pranishëm në çdo moment është zakoni më i rëndësishëm për të kryer më të mirën time dhe për të qenë më e lumtur”, kanë qenë fjalët e saj në postim.

Ndryshe, Adrola Dushi së fundi ka qenë aktive me postime në rrjete sociale duke postuar fotografi teksa tregon asetet trupore.

Image
Image

 

Ngjarja paraprake

SHBA: Një kontraktues civil i vdekur gjatë sulmit në bazën në Irak

Ngjarja e ardhëshme

Bombarduesi strategjik i SHBA fluturon mbi kryeqytetet baltike

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian