Adriano humbet fluturimin për në Stamboll

Adriano humbet fluturimin për në Stamboll pasi mori pjesë në 3 festa të ndryshme mbrëmjen e së premtes në Rio de Zhaneiro!

Ish-sulmuesi i Interit dhe Brazilit, Adriano, i njohur gjithashtu si Perandori, do të ishte në detyrë për ESPN gjatë finales së Ligës së Kampionëve.

Por sipas burimit brazilian O Globo, ai nuk do të jetë atje sepse humbi fluturimin pas një nate jashtë.

Ai thuhet se ka marrë pjesë në tre festa të ndryshme në Rio de Zhaneiro të premten mbrëma, kjo ishte arsyeja pse ai nuk ishte në kohë në aeroport.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Onana karikon zikaltrit para finales: Ja çfarë u premtoj tifozëve

Story i radhës

Osmani: Jam optimist se do të sigurojmë shumicën për ndryshimet Kushtetuese

Të fundit nga