Adriana Lima joshëse në tapetin e kuq

Ajo dhe i dashuri i saj morën pjesë në premierën e Last Night në Soho gjatë natës së kaluar.

Por Adriana Lima mendoi se tapeti i kuq ishte aq i bukur, sa ajo dukej në një formë shumë të mirë.

Ylli i Victoria Secret dukej mahnitëse në tapetin e kuq të filmit biografik të Princeshës Diana Spencer në Los Angelos të martën mbrëma.

Ajo kishte zgjedhur një fustan të shkurtër të zi dhe doreza të gjata të zeza./Bota sot

Image

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Kosova përparon për një pozitë në ranglistën e EHF-së, lë shumë vende prapa

Ngjarja e ardhëshme

​Raportet me Rusinë, Kinën e Turqinë Serbia mund t’i përdorë kundër SHBA-së

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian