Adri referuar miqësisë me Santianën, e pyet Bucin – “Si ndihet gruaja jote në këtë rast?”

Mbrëmja e sotme e spektaklit ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova ka shënuar një mori përplasjesh mes banorëve.

Kësisoj, një pyetje të sikletshme e ka bërë Adri drejtuar Bucit në lidhje me shoqërinë e tij me Santianën.

“Si ndihet femra jote në këtë rast?”, e ka pyetur Adri, Bucin.

Një përgjigje e tensionuar erdhi nga Buci.

“Qysh ndihet ajo nuk është problem i yti, a po ia mban gajlen ti gruas teme a?”, ka thënë Buci pos tjerash.

Story i mëparshëm

Dugolli: Informacionet që ka kryeministri Kurti janë të verifikueshme, alarmi për Serbinë i drejtë

Story i radhës

“O ti hoxhë”, “harro atë çështje”: Eskalon debati mes Statovcit dhe kryeimamit të Podujevës

Të fundit nga

Lumbardhi puth Albyn

Afërsia mes Lumbardhit dhe Albyt sa vjen e shtohet. Mbrëmë, të dy kanë qëndruar bashkë në