Adisi shfaq shenja xhelozie publikisht ndaj Fifit

Artistja shqiptare Fifi para pak kohësh ka bërë publike lidhjen e saj me biznesmenin Adis Patushën.

Prej publikimit të lidhjes dyshja shpesh herë kanë ndarë imazhe të ndryshme pranë njëri tjetrit.

E së fundmi një postim i Fifit ka bërë që Adisi të shfaq shenja xhelozie dhe publikisht ti kërkojë asaj ta fshijë foton.

“Hiqe kaq po të them. Apo s’je dhe me të verdha!”, ishte komenti i Adisit.

Image

 

Ndryshe kujtojmë që Fifi i ka dedikuar edhe këngë biznesmenit. 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Shqipëria favorite në shtëpi, ja si variojnë kuotat!

Story i radhës

Tërmeti me magnitudë 5.6 ballësh goditi Kinën

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish