Ademi: Arianiti ka dal me dëshirën e vet për arsyet e tij, për Erollin nuk mund ta them asnjë fjalë

Agim Ademi u kundërpërgjigjet “butë” Eroll Salihut e Arianit Ahmetit

Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, ka folur rreth Eroll Salihut dhe Arianit Ahmetit.

Ahmeti tash e një kohë nuk punon në FFK, kurse Salihu së fundmi u suspendua nga Komiteti Ekzekutiv.

“Arianiti ka dal me dëshirën e vet për arsyet e tij. Kurse, për Erollin s’mund ta them asnjë fjalë. E ka zgjedh vet.

Kam respekt për të sepse kemi qenë bashkë për 15 vjet”, tha Ademi në emisonin “AS”.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Nuk do ta besoni, këto 3 gjëra na shkaktojnë stres pa e kuptuar

Story i radhës

Bie zjarr në një pyll në fshatin Shushicë të Elbasanit

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish