Adelina Tahiri pozon pranë nënës dhe motrës, duken si binjake

Adelina ka habitur të gjithë me fotografinë e fundit.

Adelina Tahiri është goxha aktive në rrjete sociale, në të cilat kohë pas kohe sjell imazhe nga përditshmëria.

Së fundi, këngëtarja postoi në llogarinë e saj një fotografi, në të cilën shihet krah nënës dhe motrës së saj.

Që të trija duken aq të ngjashme saqë është e vështirë t’i dallosh se cila është nëna e cila janë të bijat.

Në imazhin ku e ëma me të bijat u shfaqën me flokët kaçurrela, komentet e pëlqimet e ndjekësve ishin të panumërta. 

Ngjarja paraprake

E nis 2021 si sfidues, vlonjati “çan” detin me not

Ngjarja e ardhëshme

Real vazhdon bisedimet për Alaban

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian