Adelina Berisha së shpejti lanson këngën e re

Këngëtarja është në përgatitje të klipit të ri.

Adelina Berisha ka publikuar një fotografi veshur me veshje ngjyrë të bardhë teksa ka paralajmëruar diçka të re.

Në një ambient të mbyllur dhe komod ajo ka pozuar teksa në mbishkrim ka shkruar emrin e këngës.

“Valla”, quhet projekti i radhës që do të lansojë.

Ndryshe, Adelina Berisha nuk zbuloi detaje tjera nga kënga.

Image

 

Ngjarja paraprake

Gjykata Ndërkombëtare Penale dënon komandantin e një grupi rebel në Ugandë

Ngjarja e ardhëshme

Rashica më i kërkuari

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian