Ada kapet me Alvisën: Si takimet në shkollë fillore ishte! Mos fol më, mbylle!

Takimi i Alvisës me Bashkimin solli debat në studio, ndërsa vajza u komentua se ishte e ftohtë në takim.

Ada e ka komentuar si një takim në shkollë fillore, atë të rinjve në Për’Puthen, ndërsa Alvisa i është kthyer.

 Ada: Mu duk fiks si takimet në shkollën fillore, asnjë emocion, të betohem që e prisja.

Alvisa: Aty kishte flirtim, kërkesë llogarie, ti cfarë bëre me Edin asgjë.

Ada: Ti pse s’ fole?

Alvisa: Logjiko arsyeto vajzë e dashur, flisni me argumente.

Ada: Alvisa më duket shumë e tërhequr, Bashkimi më pëlqen, por si shikoja bashkë fare në takim.

Alvisa: Ti i hipe sipër.

Ada: Flit me argumente, kujt i hipa sipër unë. Mos flit kot.

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Live: Apple prezanton iPhone 13 dhe gjeneratën e re Apple Watch

Ngjarja e ardhëshme

E tmerrshme: 23-vjeçarja qëllohet për vdekje nga partneri disa javë pas fejesës

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian