Acaroi Messin në Kupën e Botës

Fernando Santos u largua nga stoli i përfaqësueses portugeze menjëherë pas zhgënjimit në Botëror, ku Maroku i shkaktoi një surprizë të hidhur. Në Portugali janë të shumtë strategët që mund të marrin drejtimin e stolit të ekipit luzitan.

Jose Mourinho mbetet dëshira më e madhe e stafit drejtues, por njëkohësisht edhe opsioni më i vështirë, por ka kontratë me Romën deri në vitin 2024.

Së fundmi, është Luis Van Gaal ai që shpreh pëlqimin për një aventurë të tillë:  “Jam sërish në pension, por do të dëgjoja me kënaqësi këtë propozim, nëse vjen.

Më shumë se kaq nuk mund të them”, u shpreh Van Gaal.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Mbreti Charles dhe Camilla organizojnë darkën e Krishtlindjeve, por Meghan dhe Harry nuk do të marrin pjesë

Story i radhës

Shuhet pishtari i arsimit prof. Adnan Agai

Të fundit nga