Acarohet, çohu bir k**ve! Mjaft bërtite si!

Ndeshja midis Real Madridit dhe Interit shënoi një moment pikant të përplasjes mes kapitenit madrilen Serxho Ramos dhe mbrojtësit të Interit Ashraf Hakimi.

Gjatë një aksioni të lojës, marokeni përplaset me mesfushorin e Realit Kasemiro dhe rrëzohet për të kërkuar penallti. Ramos është nervozuar me ish-shokun e skuadrës dhe e kap me duar duke i kërkuar që “të mos bërtasë si mi”. 34-vjeçari nuk kursen as të sharat ndaj 22-vjeçarit.

“Çohu bir k**ve! Mjaft bërtite si mi!”, i drejtohet Ramos Hakimit, i cili çohet i nervozuar.

Të dy lojtarët kanë qenë shokë skuadre te Real Madridi në sezonin 2017-2018.

Ngjarja paraprake

Haxhilerët e huaj kryejnë Umren pas pezullimit 8-mujor

Ngjarja e ardhëshme

Ramush Haradinaj reagon pas konfirmimit të aktakuzës ndaj Rexhep Selimit: Nuk ka gjyq që mund ta vë në dyshim përpjekjen tonë për liri

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian