A je akoma me Sarën, PM habit me përgjigjen!

Sarah dhe Pm janë një ndër çiftet që dolën nga shtëpia e BB VIP, ndonse kanë qenë më të tërhequr se të tjerët.

Pajtimi dhe Sarah nuk janë shumë aktivë me njëri tjetrin ose të paktën kështu duken.

PM ka qenë i ftuar ne “Barber shok”, ku është pyetur për marrëdhënien e tij me Sarën dhe jo vetëm.

“Po, normal që jam”- ka thënë ai, por më tej ka treguar se nuk është në planet e tyre dasma. 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Cadizi e mposht Barcelonën në “Camp Nou”

Story i radhës

Ukraina thotë se Rusia e ka nisur ofensivën e saj të parashikuar në shkallë të gjerë

Të fundit nga