A humbet ky rast, o Paqarad?

Është duke u zhvilluar takimi ndërmjet Greqisë dhe Kosovës, duel ky në kuadër të rundit të katër në grupin C’ të Ligës së Kombeve.

Kosova në pjesëne dytë është më kërkuese para zonës së 16’metërshit të portës së Greqisë, ku një rast ideal për gol e kishte Leart Paqarada në minutën e 51’të, por që mbrojtësi grek e ndali topin në vijën e golit.

Rezultati aktual i takimit është 0:0.

Ngjarja paraprake

Mjeku dhe stomatologu në Burgun e Shtipit pozitivë në koronavirus

Ngjarja e ardhëshme

Hoxha: Inkurajoj opozitën të zgjohet nga gjumi

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian