A është Rama i ‘vështirë’ në punë? Spiropali: Nuk është ashtu si duket nga jashtë

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali është pyetur në News24 se si është të punosh me Ramën.

Spiropali thotë se nga jashtë e shohin Ramën si tip të vështirë, por nuk është fare i tillë.

Ajo thekson se Rama nuk e kamuflon kurrë realitetin, është i troçtë dhe thotë gjithmonë atë që mendon, prandaj dhe komunikimi i saj me të është shumë i mirë.

‘’Nga jashtë e shohin të vështirë, por ai është i vërtetë. Është i troçtë, nuk thotë kurrë atë që s’mendon, nuk kamoflon kurrë realitetin.

Kam komunikim shumë të mirë se jam vetë e drejtpërdrejtë dhe troçtë. ‘’- tha Spiropali.

Ngjarja paraprake

Fauci: Vaksina “Jonhson&Johnson” do të rikthehet, por mund të ketë disa kufizime

Ngjarja e ardhëshme

Bardhi titullar, Levante pëson humbje të thellë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian