A e ka problem që është dashuruar me një mashkull që ka 2 fëmijë? Armina flet hapur

Mbrëmjen e djeshme në “Goca dhe Gra” është diskutuar tema e lidhjes së vajzave me burra të divorcuar dhe fëmijë dhe anasjelltas.

Moderatorja e emisionit Armina Mevlani u shpreh se dhe ajo ka zgjedhur një burrë me fëmijë dhe këtë nuk  e quan aspak sakrificë sepse e dashuron Shkelzenin.

Pjesë nga diskutimi:

Armina Mevlani: Unë e kam zgjedhur me fëmijë. E kam dashur, se kam as problem dhe as sakrificë fare që ai ka fëmijë.

Rita Petro: E ke nga dashuria këtë gjë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​Kosova merr pjesë në Kampionatin Ballkanik në Beach Volley

Story i radhës

Udhëheqësit e BE-së do të mbështesin Ukrainën si kandidate në samitin e Brukselit

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish