A e do ende burrin e saj Kaltrina Selimi?

Së fundi po i mungon skenës muzikore, ama njerëzit e mbajnë në mend atë dhe këngët e saj.

Këngëtarja e mirënjohur është martuar dhe vazhdon të ndihet plotësisht e dashuruar.

Çka thotë Kaltrina për dashurinë?

“Dashuria si në jetën e çdo njeriu ashtu edhe timen është një gjë shumë e madhe për mua, pa të jeta ime do ishte e mangët. Jam shume e lumtur që e kam gjetur…”, thotë Selimi, që jeton martesë të lumtur me bashkëshortin Dritonin, të cilin e njohu para shumë vitesh në Ulqin, derisa ajo ishte për pushime verore.

Sot Kaltrina thotë se te Dritoni e ka tërhequr tërhequr inteligjenca dhe çiltërsia e tij.

Këngëtarja nuk ka paralajmëruar ndonjë këngë të re, e kjo edhe për shkak të pandemise.

Image

 

Ngjarja paraprake

FVK viziton volejbollisten Llugaliu, që u operua pas lëndimit

Ngjarja e ardhëshme

NATO i bën thirrje Rusisë të mos kufizojë lëvizjen e lirë në Detin e Zi

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian