A e dini nga cili fshat i Kosovës është Adelina Tahiri?

Vazhdimisht i referohemi si këngëtare shkupjane.

Në fakt, kryeqyteti i Maqedonisë për këngëtaren Adelina Tahiri me të drejtë përbën ‘dashurinë’ e pashmangshme.

Ajo ka kaluar shumicën e jetës në këtë vend mirëpo pak dihet mbi origjinën e vërtetë të këngëtares.

Adelina me prejardhje është nga një fshat i Kosovës, Dobrosin dhe këtë e kishte treguar kohë më parë në intervistën 60 sekondëshe në Prive.

Ngjarja paraprake

Conte fajëson lojtarët pas barazimit në shtëpi me Parman

Ngjarja e ardhëshme

Riinfektim me Covid te personat që nuk krijojnë antitrupa

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian