A do të nisë Rusia luftë të re?

Rusia po grumbullon trupa dhe armë pranë kufirit lindor me Ukrainën.

Qëllimet e saj nuk janë fare të qarta.

Zilet e alarmit kanë rënë zëshëm në SHBA dhe Evropë.

A po përgatitet Moska për një ofensivë të re kundër Kievit?

Ngjarja paraprake

​Inspektorët komunalë kërkojnë paga shtesë: Padrejtësi, duhet të kompensohemi

Ngjarja e ardhëshme

Përfundon në GJKKO seanca ndaj Adriatik Llallës/ Ja çfarë u vendos dhe mesazhi i ish-kryeprokurorit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian