A do të luajë Morata?

Alvaro Morata humbi disa raste tejet të mira kur më pas u “sulmua” nga gazetarët për aftësinë e tij para golit.

Enrique duke folur në konfërëncën për shtyp para ndeshjes me Poloninë ka konfirmuar se Morata do të jetë titullar, pavarësisht zërave që po qarkullojnë për të.

Selektori spanjoll ishte kategorik në pyetjen e gazetarit nëse Morata meriton të jetë titullar nesër në La Cartuja.

“Po, Morata dhe 10 të tjerë do startojnë nesër”, përfundoi Luis Enrique.

Ngjarja paraprake

“Nga qindra viktima të dhunës në baza gjinore në Tigray përfshihen edhe vajza nën 18-vjeç”

Ngjarja e ardhëshme

Sektorët e tregtisë dhe teknologjisë së informacionit të vetmit me rritje

të fundit nga

Tirana barazon

Tirana dhe Egnatia u ndanë në barazim 2-2 në miqësoren e zhvilluar

AlbanianEnglishMacedonian