A do ta besoni: “Enca Haxhia e virgjër dhe ende pa të dashur”!

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia ka publikuar disa fotografi të saj në rrjetet sociale.

Haxhia ka bërë me dije se janë ditët e saj të fundit, si një 24 vjeçare.

Ndërkohë që ka marrë pëlqime e komente të ndryshme.

“Dhe ende e virgjër pa te dashur je shembull i rinise”, thotë një koment drejtuar Ences.

Vlen të përmendim faktin se Enca nuk shquhet për ndonjë këngë artistike, thënë shkurt këngët e saj janë degjenerim për gjeneratat e reja.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vallaj Livin’ My Best Life 😎

A post shared by ENCA (@enca) on

Në të shumtën e rasteve, Enca nuk dëgjohet, ajo thjesht “Shikohet”, për skenat provokative që bën. 

Image
Image
Ngjarja paraprake

Napoli i frikshëm

Ngjarja e ardhëshme

Shkëndija shkeli Vardarin në mes të Shkupit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian