“A dashni çka më bane”, Xhuli thotë se nuk ka pritur të lëndohet aq shumë nga Atdheu

Xhuli ka bërë sërish një bisedë me Atdheun në lidhje me historinë e saj nga jashtë, e cila u përmend brenda shtëpisë.

Ajo është shprehur se nuk ka dashur që askush ta kuptojë këtë histori, por sipas saj është Stresi ai i cili e ka bërë publike një gjë të tillë.

E në bisedë e sipër, Xhuli tha edhe se nuk e ka pritur të lëndohet aq shumë nga Atdheu. “A dashni çka më bane”, është shprehur ndër të tjera Xhuli.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Mesdheu dhe Ballkani përfshihen nga i ftohti polar

Story i radhës

Spasovski komenton incidentin me bullgarët: Policia nuk lejon poshtërimin e popullit maqedonas!

Të fundit nga