777 gjoba për mos mbajtjen e maskës

Gjatë 24 orëve të fundit në territorin e vendit janë regjistruar 777 gjoba për mosmbajtjen e maskës.

Ministria e Punëve të Brendshme bën apel deri te të gjithë qytetarët që të respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria me qëllim mbrojtje nga virusi korona.

Ngjarja paraprake

Kohë rinovimesh te Barça, katër futbollistë zgjatin bashkëpunimin

Ngjarja e ardhëshme

SHBA, 300 mijë viktima që nga fillimi i COVID-19

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian