725 sanksione për mosmbajtje të maskës

Gjatë 24 orëve të fundit (17/18.11.2020) në territorin e Republikës së Maqedonisë janë regjistruar gjithsejtë 725 shkelje për mosmbajtje të maskës mbrojtëse. Nga MPB-ja në vazhdimësi apelojnë tek të gjithë qytetarët që të respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga qeveria e që kanë për qëllim ballafaqimin me Kovid-19.

Burimi: alsat.mk

Ngjarja paraprake

Chrome 87 është një prej versioneve më të rëndësishme ndër vite

Ngjarja e ardhëshme

BDI nga sot për herë të parë nis menaxhimin me Ndërrmarjen e Rrugëve

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian