702 kundërvajtje për mosmbajtjen e maskës

Gjatë 24 orëve të fundit në territorin e vendit tonë janë regjistruar 702 shkelje për mosmbajtjen e maskës.

Ministria e Punëve të Brendshme u bën apel qytetarëve që të respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria me qëllim mbrojtje nga virusi korona.

Ngjarja paraprake

Rusi, shkon në 1.4 milionë numri i rasteve me COVID-19

Ngjarja e ardhëshme

Kosovë,këta janë zyrtarët që blenë tokë nga privatizimi me çmime prej 1 deri në 3 euro

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian