701 gjoba për mos mbajtjen e maskës

Gjatë 24 orëve të fundit, në gjithë territorin e vendit janë regjistruar 701 shkelje për mos mbajtje të pajisjeve mbrojtëse.

Ministria e Punëve të Brendshme apelon që qytetarët të respektojnë masat dhe protokollet e miratuara në Qeveri për mbrojtje nga virusi Covid-19.

Ngjarja paraprake

Interi fillon bisedimet për rinovimin e kontratës me Lautaron

Ngjarja e ardhëshme

Gold AG ka një tjetër befasi për fansat

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian