70 НАГРАДИ ВО ПРВОТО КОЛО ОД НАГРАДНАТА ИГРА „ИГРАЈ БЕЗ НЕРВОЗИ И МЕРЦЕДЕС ВОЗИ“ НА ЕДИНСТВЕНАТА ЛЕГАЛНА ПЛАТФОРМА ЗА ИНТЕРНЕТ ИГРИ НА СРЕЌА ВО ЗЕМЈАВА, 2win.mk

Во тек е првото коло од големата наградна игра „ИГРАЈ БЕЗ НЕРВОЗИ И МЕРЦЕДЕС ВОЗИ“ на  Видеолотарија Казинос Австриј, која предизвикува огромно внимание.

Наградната игра со 2 автомобили Мерцедес, 12 скутери, 16 велосипеди, 20 електрототинети, 12 таблети,  16 паметни телефони, 8 лаптопи, 18 паметни часовници и 316 парични награди, е достапна онлајн преку единствената легална платформа за интернет игри на среќа во земјава- 2win.mk.

 

 

Ngjarja paraprake

178 shkelje trafiku në Shkup, 21 pa patentë shoferi

Ngjarja e ardhëshme

ВИДЕО | Миливојевиќ: Секое отворање на Балканот е добредојдено

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian