7 teknikat e pagabueshme që ai të bjerë kokë e këmbë në dashuri me ty

Çdo femër dëshiron të ketë atë përbërës sekret që do të bënte çdo mashkull të dashurohej marrëzisht pas saj. Por ky është ndonjëherë një mision i pamundur, sepse mashkulli që ju dëshironi është tashmë i përkushtuar ose thjesht nuk është i interesuar për asnjë lloj marrëdhënie emocionale për momentin.

Ja disa nga mënyrat më efektive për ta bërë një mashkull të bie në dashuri me ju:

Bëje atë heroin e tij

Nëse ka një gjë që pëlqejnë djemtë, është ndjenja e të qenit të dobishëm. Pra, për ta bërë atë të ndihet kështu, tregojini se ai është heroi juaj personal dhe se keni nevojë për ndihmën e tij.

Kjo do të rrisë egon e tij dhe ai do të dëshirojë të tregohet para jush. Ai ka nevojë që ju të kuptoni se është ai që mund të zgjidhë problemet dhe ta mbajë të sigurt.

Pranojeni ashtu siç është

Mos u mundoni të ndryshoni mashkullin që ju pëlqen sepse ai nuk është një projekt për të cilin duhet të punoni. Ai është një qenie njerëzore me pluset dhe minuset e tij dhe e pëlqen ashtu siç është.Nëse i tregoni se e pranoni ashtu siç është, ai do të jetë shumë mirënjohës për këtë dhe do t’ju pëlqejë edhe më shumë.

Jini sa më të pavarur

Çdo djalë do të bie në dashuri me një grua të pavarur që e di se çfarë dëshiron dhe nuk është e ngjitur apo nevojtare.Një grua si kjo dërgon mesazhin se nuk ka nevojë për një burrë që ta plotësojë dhe se është mirë vetë.Ajo është e aftë të çmendë çdo mashkull dhe ta mbajë pranë vetes për aq kohë sa të dojë.

Ji argëtues dhe bëje të buzëqeshë

Çdo djalë do të vlerësojë një vajzë argëtuese, të qetë, ndaj sigurohuni që në praninë e tij të jeni versioni më i mirë i vetes.Mendoni për mundësinë e madhe që keni për të takuar dikë që është gjithçka që keni kërkuar gjithmonë, për t’u përpjekur ta ndiqni dhe ta mbani atë.

Jini të sigurt

Një vajzë me vetëbesim është shumë më tërheqëse se një vajzë që nuk ka vetëbesim.Nëse veproni kështu, energjia juaj pozitive do të shfaqet dhe çdo djalë do të çmendet pas jush.Fakti është se djemtë i duan gratë me vetëbesim, sepse ato do t’i ndihmojnë kur ndihen të dëshpëruar dhe do të luftojnë për to kur të heqin dorë.

Luaj fort për të marrë atë që dëshiron

Kjo është arsyeja pse ju duhet të provoni një strategji tjetër. Luaj shumë për të marrë dhe bëje atë të punojë shumë për të qenë me ty.Nëse e bën këtë, ai do të shohë se kujdesesh për veten dhe se nuk dëshiron të jesh me asnjë mashkull, por me një burrë me cilësi të lartë.

Bëni kontakt me sy

Është një mrekulli se sa gjëra mund të bëjë një grua me kontakt të thjeshtë me sy. Pra, nëse doni të joshni një mashkull ose ta bëni atë të dashurohet me ju, bëni shpesh kontakt me sy.Ajo që duhet të keni parasysh janë disa truke të vogla që duhet të bëni kur i buzëqeshni atij.Ndërsa e shikoni atë, buzëqeshni herë pas here dhe joshijeni me gjuhën e trupit tuaj.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Gjendet pako e dyshimtë në Londër, evakuohen ndërtesat qeveritare

Story i radhës

Cassano zbulon çelësin e “rilindjes” së Interit

Të fundit nga