65 të vdekur e mbi 6 mijë raste të reja me COVID-19 në Serbi

Shifra të larta të Covid-19 edhe sot në Serbi.

65 persona kanë humbur jetën si pasojë e COVID-19 brenda 24 orëve të fundit në Serbi.

Gjatë 24 orëve janë konfirmuar edhe 6 mijë e 179 raste të reja me koronavirus anembanë vendit.

15 mijë e 508 testime u kryen përgjatë kësaj periudhe kohore në gjithë Serbinë.

Ngjarja paraprake

Trepça më e mirë se Liria, Vëllaznimi këndellet! Ferizaj i afrohet kreut, Vitia gjunjëzohet dhe Istogu lider i ri 

Ngjarja e ardhëshme

Fshatrat e Kolonjës në harresë, banorët: Në dimër bllokohemi, investohet atje ku ka votues

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian