50 të infektuar me COVID në 24 orët e fundit në Shqipëri

50 qytetarë kanë rezultuar pozitivë me COVID-19, në 24 orët e fundit, në Shqipëri, ndërkaq nuk është raportuar për ndonjë rast vdekjejr nga ky virus.

Gjatë këtyre 24 orëve, janë shëruar edhe 39 qytetarë.

Numri i përgjithshëm i të shëruarve ka arritur në 272 mijë e 736.

Në nivel vendi janë 285 raste aktive me këtë virus.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Vuçiç flet pas samitit: Mund t’i japim Kosovës energji elektrike në këmbim të qymyrit

Story i radhës

NSA dhe FBI paralajmërojnë sulme nga hakerët Kinezë

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish