5 gjëra klasike që gocat franceze nuk i ndajnë asnjë dimër!

Ka shumë pak qytete europiane që na frymëzojnë për stilin, trendet dhe elemente klasike, siç e bën Parisi. Francezet shquhen për elegancën dhe finesën e tyre në veshje dhe mbi të gjitha për kombinimet me gjëra që nuk kanë kohë. Si këto elementë që do të shihni në vijim.

1. Këpucët chunky

2. Pallto prej pellushi

3. Xhaketa me rrip në mes

4. Xhaketa oversize

5. Çizme mbi gju

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​Ministrat e Energjisë të BE-së, mosmarrëveshje për çmimin e gazit

Story i radhës

FIFA nis hetimet, dy përfaqësueset rrezikojnë

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish