404 raste dhe 101 të shëruar nga Covid-19 në Maqedoninë e Veriut

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se brenda 24 orëve janë bërë 2727 testime, ndërsa janë regjistruar 404 rastë të reja.

Insituti për Shëndet Publik ka regjistruar 101 pacientë të shëruar.

Ndërkohë si pasojë e Covid-19 kanë ndërruar jetë 8 persona, bëjnë të ditur nga Ministria e Shëndetësisë.

Ngjarja paraprake

Chelsea rikthen interesimin për Sanchon

Ngjarja e ardhëshme

Arbana Osmani i dha ‘Instagram-it’ erë petullash dhe ne kemi recetën e shpejtë që edhe ju t’i provoni

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian