40 viktima dhe 591 raste të reja në 24 orët e fundit

Në 24 orët e fundit janë kryer 1 683 testime të dyshuara për COVID-19 dhe prej tyre 591 kanë rezultuar pozitivë, ose 53% e të testuarve, më i larti që prej fillimit të pandemisë. Po ashtu në 24 orët e fundit janë regjistruar 40 viktima, edhe ky është numri më i lartë i viktimave i regjistruar në 24 orë që prej fillimit të pandemisë. Po ashtu në 24 orët e fundit janë shëruar 439 persona.

Burimi: alsat.mk

Ngjarja paraprake

E kaluan natën në aeroportin e Gambisë, Aubameyang me kritika të ashpra: Ishim sikur pengje

Ngjarja e ardhëshme

Bebe Rexha tregon se ka nisur përgatitjet për rolin e saj në “Queenpins” gjatë “People’s Choice Awards”

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian