4 mësues infektohen me Covid-19 në Korçë

4 raste mësuesish të konfirmuar me Covid-19, në Korçë, Bilisht dhe Ersekë.

Bëhet fjalë për një çift bashkëshortësh punonjës në dy shkolla 9 vjeçare në qytetin e Korçës.

Ndërkohë kanë rezultuar pozitive dhe 2 mësuese në një shkollë 9 vjeçare në Ersekë dhe një në Bilisht.

Ngjarja paraprake

Turqi, sekuestrohen mbi 180 kilogramë kanabis

Ngjarja e ardhëshme

Loris Karius largohet nga Liverpooli, huazohet tek klubi gjerman

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian