325 raste të reja, 479 të shëruar dhe shtatë të vdekur nga CoVid-19

Ministria e Shëndetësisë informon se në përputhje me të dhënat e Institutit për Shëndet Publik, në 24 orët e fundit janë bërë 2.589 testime, ndërsa janë regjistruar 325 raste të reja.

Janë regjistruar 479 pacientë të shëruar.

Në 24 orët e fundit shtatë persona e kanë humbur jetën

Ngjarja paraprake

Sampdoria – Juventus, formacionet zyrtare

Ngjarja e ardhëshme

Ekspertët: Biden po vendos ton të ri në politikën për Rusinë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian