32 viktima dhe 820 raste me COVID në 24 orët e fundit

Në 24 orët e fundit janë kryer 2 019 teste dhe prej tyre 820 kanë rezultuar pozitivë me koronavirus, ose 41 për qind e testeve të kryera. Po ashtu në 24 orët e fundit kanë e jetën edhe 32 pacientë, ndërsa janë shëruar 895 persona.

Ngjarja paraprake

E dhimbshme/ I riu kosovar me vajzën 6 muajshe vdesin në një aksident në Gjermani

Ngjarja e ardhëshme

​Nga lëshimi nga spitali deri te momenti i vdekjes, flet mjeku personal i Maradonas

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian