2ton në përgatitje të këngës së pestë për vitin 2021

16:44 | 14 Prill 2021

Rep-artisti ka nisur vitin me projekte të shumta muzikore.

Nuk ka shumë ditë që ka lansuar këngën e re e cila u prit shumë mirë nga publiku, shkruan lajmi.net.

Dhe siç duket, 2ton së shpejti do publikojë edhe projektin e pestë më radhë për vitin 2021.

Përmes një storie të postuar në profilin e tij në Instagram, këngëtari nga studio ka publikuar një video derisa në prapavijë dëgjohet melodia e këngës.

Ndryshe, 2toni nuk ka shkruar ndonjë mbishkrim në postim vetëm se ka ndarë videon në storien e tij.

Theksojmë se, “Fytyra jote” është kënga që artisti ka publikuar dy javë më parë e cila ka arritur 5 milionë shikime në YouTube./Lajmi.net/

Ngjarja paraprake

Historia interesante e tifozit të Liverpoolit që fitoi 24 mijë euro në karantinë

Ngjarja e ardhëshme

​Zyrtare, UEFA konfirmon praninë e tifozëve në Romë për EURO 2020

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian