27-vjeçarja: Po bëj seks të mrekullueshëm me shokun e fëmijërisë, por ai është i martuar dhe unë …

Një femër 27-vjeçare, ka rrëfyer se po bën seks të mrekullueshëm me ish të dashurin e saj. Ajo ka treguar për “The Sun” se ish i dashuri i saj është i martuar dhe ka një vajzë, mirëpo ajo nuk mund të ndahet nga ai, përcjell Bota sot.

Rrëfimi i saj i plotë:

Unë po bëj seks të mrekullueshëm me një djalë që e kam njohur që kur ishim adoleshentë – edhe pse ai është i martuar dhe ka një fëmijë.

E di që është gabim dhe unë kam edhe një të dashur. Por nuk i rezistoj dot seksit dhe ndjenjave fantastike që ai më jep.

Unë jam 27-vjeçare, ndërsa i dashuri im është 29. Ne jemi bashkë qe katër vjet. Gjërat ishin të mira mes nesh në fillim, por unë nuk e respektoj më atë.

Ai është kaq egoist dhe dembel. Unë jam e lodhur nga ai.

Dashnori im është 28-vjeçar. Ai ishte një nga miqtë e vëllait tim të madh. Ai është i martuar prej tre vitesh dhe ka një vajzë.

U përplasa me të në një natë jashtë dhe biseduam pjesën tjetër të mbrëmjes.

Unë po ankohesha për partnerin tim dhe përfundova duke i thënë se sa gjëra të kota ishin mes nesh, përfshirë jetën tonë seksuale.

Kur ai sugjeroi që të argëtoheshim së bashku, u befasova plotësisht. E dija që ishte gabim, por mendova: “Çfarë dreqin?”

Ai më dha këtë ndjesi të mahnitshme në gropën e barkut tim. Ne bëmë seks në shtëpinë e nënës së tij – ajo nuk ishte aty dhe ai kishte çelësin për të ushqyer macen e saj.

Ishte shumë mirë. Ai më bëri të ndihesha e gjallë dhe më zgjoi ndjenja seksuale që i kisha harruar prej kohësh.

Ne bëmë seks për herë të dytë dhe që atëherë, nuk mund të ndaloj së menduari për të. Është e vështirë për ne që të takohemi për shkak të partnerëve tanë, por nuk dua të ndalem.

Është vërtet e vështirë të mbash sekrete dhe një pjesë e imja dëshiron të heqë dorë nga ai. Por seksi është aq i mirë sa pjesa tjetër e imja dëshiron të vazhdojë.

E di që është gabim dhe do të shpërthejë skandali nëse zbulohemi. Unë do të quhem një prishëse e martesës dhe nuk do të mund ta përballoj këtë.

Por nuk mund t’i rezistoj seksit dhe ndjenjave që ai më jep.

Përgjigjja e psikologes:

Po, ju mundeni – ju duhet vetëm vullneti. Vazhdoni t’i thoni vetes se kjo nuk po ju çon askund. Është një çështje pa rrugëdalje e pa të ardhme.

I dashuri juaj mund të kujdeset sinqerisht për ju, por ai duket se nuk ka ndërmend të lërë gruan e tij dhe të prishë familjen e tij – të paktën jo derisa ai mund të ketë më të mirën nga të dyja botët. Mendoni për vajzën e tij të vogël.

Ndërkohë, ju po jetoni një gjysmë jete kur nuk jeni me të dhe nuk bëni asgjë për të rregulluar marrëdhënien tuaj.

Thuaj se nuk do ta shohësh më të dashurin tënd dhe rri pas vendimit tënd.

Tregojini të dashurit tuaj ose ai të bëjë më shumë përpjekje në marrëdhënien tuaj dhe në jetën tuaj seksuale ose do të detyroheni ta quani atë “ish” një ditë.

Eksiston dikush që është i lirë dhe që do t’ju trajtojë ashtu siç e meritoni./Botasot

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Finlanda miraton ligjin që i hap rrugë fortifikimit të kufirit me Rusinë

Story i radhës

Me plagë në trup, demokrati niset nga Shkodra drejt Tiranës për protestën

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish